تبلیغات
روانشناسی موفقیتروانشناسی موفقیت


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
لقمان دوشنبه 6 مرداد 1393
بی تلاشی آقایون در فهمیدن خانوما! شنبه 4 مرداد 1393
یک تست ساده و جذاب :) جمعه 3 مرداد 1393
۱۰ چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند پنجشنبه 2 مرداد 1393
۱۱ چیزی که باید به خاطر آن ها خو دتان را ببخشید... چهارشنبه 1 مرداد 1393
من می توانم... دوشنبه 30 تیر 1393
برداشتن محدودیت پنجشنبه 10 مرداد 1392
میلاد موعود مبارک دوشنبه 3 تیر 1392
نیایش جمعه 17 خرداد 1392
بیائیم نخندیم . . . جمعه 20 اردیبهشت 1392
کلمه ها چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392
لحظاتی تا مرگ پنجشنبه 5 اردیبهشت 1392
حسرت های در حال مرگ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392
تفاوت آدم ها شنبه 24 فروردین 1392
زمانی برای خوشبختی! شنبه 17 فروردین 1392

صفحات


یادم هست قبل از اینكه تغییرات جدید زندگی ام را آغاز نمایم، قبل از هر برنامه ریزی، نگاه میكردم چه روزی شنبه یا اول ماه است. یا اینكه برنامه هایم را در مناسبتهایی خاص قرار میدادم. اما معمولاً وقتی شنبه یا آن مناسبت هم از راه میرسید، باز هم دنبال شنبه ای دیگر و مناسبتی دیگر بودم!


ذهنم به قراردادهایی كه خودش یا دیگران بسته بود، عادت داشت و اینها حصار پیشرفت و موفقیت من شده بودند.وقتی برای ذهن خودمحدوده ویك قرارخاص تعیین نمایید،آن را تنبل واسیرمیكنید.بایدحتماًدرآن موقعیت یامكان خاص قراربگیریدتااستعدادهایتان شكوفاشود.اگر چه "امروز روز تولد شناسنامه ای من است"اما اینك تمام روزها برای من روز تولد و تحول است. دیگر شنبه یا اول ماه یا اول بهار برایم معنایی ندارد؛وقتی تمام روزهایم بهاری و اول هفته است. دیگر ذهنم را در چهارچوب هیچ عادت و قراردادی قرار نمیدهم.

ممكن است مدتی یك جور جلو بروم اما حواسم هست، به خودم توقف میدهم تا با نگاهی دیگر و از راهی دیگر وارد شوم. پس همیشه به خود میگویم ممكن است راهی دیگر هم باشد كه من هنوز آن را نیافته ام. با این نگاه، تمام روزها به این فكر میكنم چگونه میتوانم كارهایم را از شیوه ای دیگر هم انجام دهم!؟ چگونه میتوانم جوری دیگر فكر كنم؟! دیگر نمی ایستم تا كسی بیاید یا قراری سر برسد تا مرا تكان دهد و یادم بیندازد چند بهار از عمرم گذشته و چند ساله ام. وقتی در تمام لحظه ها حضور دارم و متولد میشوم دیگر هیچ مانعی جلودار دیسیپلین تغییرات من نمیتواند باشد. من اكنون با دیسیپلینی كه كشف نموده ام، موفق تر و خوشبخت تر بنظر میرسم. مسائلم را دوست دارم زیرا یادم دادند، چقدر قوی بوده ام و خودم خبر نداشته ام! آنها به من قوت میبخشند تا همیشه مهارت زندگی در من پابرجا باشد و عادت به رخوت و بیحوصلگی نكنم. من تمام اشتباهاتم را دوست دارم، زیرا آنها بواسطه ی كارهایی بوده كه با عشق انجام داده ام. من خودم را دوست دارم زیرا میتوانم شما را نیز، همانگونه كه هستید، دوست داشته باشم و بپذیرم.

"از تمام دوستانی كه در مسیر دیسپلین تغییراتم مرا همراهی نموده اند و حتی آنهایی كه مانعم شده اند؛ تشكر میكنم. زیرا مرا بیشتر از پیش به وجود محبت و عشق در راه موفقیت، معتقد نمودند و در آخر از خدای خوب خودم، سپاسگذارم كه به من این توانایی را بخشیده تا نیروهایی كه در وجودم به ودیعه گذاشته است را بیدار كنم و با تلاش و توكل به او، در راه دیسیپلین تغییرات و موفقیتهای انسانی قدم بردارم و در این مسیر از هر خدمتی به دیگران دریغ نكنم."


ازکسانیکه از من متنفرند سپاسگزارم،
 آنها مرا قوی تر میکنند.
از کسانی که مرا دوست دارند سپاسگزارم،
 آنان قلب مرا بزرگتر می کنند.
از کسانی که مرا ترک میکنند سپاسگزارم،
آنان به من می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست.
از کسانی که با من میمانند سپاسگزارم،
آنان به من معنای دوست واقعی را نشان می دهندارسال به: 

...

نویسنده : سنگ صبور
جمعه 9 دی 1390امکانات


این صفحه را به اشتراک بگذارید

www.fatyjo0on.myblog.ir
آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات